Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Sevgi-Aşk
Astroloji
* Burçlar
(Günlük Burç Falı)
Rüya Tabirleri
 Hazır Mesajlar
 Hazır Mesajlardan Seçmeler
Yorgunum özlemekten hayalini aðlarým gözlerimde yaþlar seli bir seni unutmadým yýllardýr birde ben aðlarken gittiðini dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanýrým uðruna aldýrmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem Elveda !
Telefondaki sessiz nefesine, sýcacýk gülümsemene, karþýmda otururken beni süzmelerine hasret kaldým. Ýnanki tatlým varlýðýna, arkadaþlýðýna, dostluðuna muhtacým. Seni Ýnanýlmaz Özledim.
Seni Sevdiðimi Düþündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrýdan... Her Seferinde Kalbim Baþka Bir Ýsyan Çýkarýyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarýmla Çiðnerdim... Ama Elimde Deðil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiðneye Bilmek... Yapabildiðim Tek Þey Seni Sevebilmek..
Sana nasýl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatým desem hayat çok kýsa, çiçeðim desem çiçek soluyor. Sana caným demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yaþýyor...
Sesim güzel olmadýðýndan sana bir doðumgünü þarkýsý söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kýsa bir mesaj çekiyorum. Yeni yaþýnda da hep olduðun gibi sevgi dolu ve neþeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yýl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleþmesi dileðiyle...
Kuyruklu yýldýzlar vardýr, dünyaya yetmiþ yýlda bir gelirler. Ýnsanlar onu hayatý boyunca belki bir kez görürler. Ben o yýldýzý gördüm, o da sensin birtanem?
Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek býrakýp gitsende unuturum sanma zaman alýþmayý öðretir unutmayý asla.
Sana doðru bir kelebek uçurdum, daðlarý denizleri aþtý seni buldu, yanaðýna ufacýk bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?
Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Haketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk;paylaşmayı bilen için vardır.
Aðzýmýn Tadý Yoksa, Hasta Gibiysem, Boðazýmda Düðümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapýyorsam Ýnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.
Bir an buruk bir acý saplanýrsa yüreðine, gözlerin zamansýz takýlýrsa, kulaklarýn zamansýz deli gibi çýnlarsa bil ki bir yerlerde özlemiþsindir beni
Birgün bana soracaksýn,beni mi yoksa hayatý mý daha çok seviyorsun diye. hayatý diyeceðim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatým sensin.
Yüreðimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaþatan tek duygu senmiþsin bebeðim... Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yýllara.
Hüsraný bir tek yerde kabul ediyorum, yaþamak varken yaþayamamýþ olmakta.
Sen benim hayatýmda olduðun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
Sen yoksun, bense yalnız Şimşek çakıyor gökyüzünde Az sonra yağmur yağacak Heryer karanlık, sokak lambalarıda olmasa Dünyanın yok olduğunu sanacağım Ya sen olmasan
Sen Güllere Özenme Güller Sana Özensin. üzme Tatlý Canýný Sen Güllerden Güzelsin. sevgi Kadar özgür,özgürlük Kadar Vazgeçilmezsin. sen Varya Sen Herzaman Bitanemsin
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
Özlem bence ne bir þeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayýþ. O bence içten içe aðlayýþ yada senden ayrý yaþayýþ...
    BlueSash.NET© 2001-2007