Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
Tem Kaza Tem Kaza
Nejat Uygur - HANEDAN Part - 3 Nejat Uygur - HANEDAN Part - 3
Zeliha'niin Gözleri 2.bölüm kisim 4
Dudaktan Kalbe 4.Bölüm 6.Kisim Dudaktan Kalbe 4.Bölüm 6.Kisim
Show TV
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Bir yýl daha bitti, ama sakýn üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes ayný þeyi yaþýyor. Bu yýlýn sonunda geriye baktýðýnda umarým "harika bir yýldý" dersin.. Dileðim bugün dilediðin tüm dileklerinin gerçek olmasý. Geleceðini oluþturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek þekilde olsun! Belki yanýnda deðilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaþlara...
Kar tanesi eriyip dudaklarýna indiðinde ve o bir damlanýn serinliðini biriyle paylaþmak istediðinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacaðým.
Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.
Yaþantýnýzýn her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep baðlý kalýn! Mutluluklar...
fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem
Bazý aþklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiðini bilirsin, okyanuslar bile kýskanýr sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!
Aþkýna Tutulup Göz Yaþý Döken Sensizliðin Acýsýný Yýllarca çeken Her an Aþkýndan Boynunu Büken O benim Gönlümdür Ýþte Gönlüm
Hayat yaþandýðý kadar vardýr gerisi ya hafýzalardaki hatýra,ya hayallerdeki ümittir.hüsraný ise tek yerde kabul ediyorum yaþamak varken yaþanmamýþ olmakta....
Aþk bir duygu olarak göz, gönül ve kulak menfezleriyle insanýn iç alemlerine akar; vuslata dekde bir baraj gibi þiþer, bir çýð gibi büyür, ve bir alev gibi onun her yanýný sarar. Aþk vuslatla noktalanýnca her þey durgunlaþmaya yüz tutar; ateþ, söner baraj boþalýr, çýðda daðýlýr gider.
Avucun arasýna bir yürek býraktým ister bir kenara kaldýrýp atarsýn ister kendi yüreðinin üstüne koyar her zaman seninle olacaðýný hatýrlarsýn.
Sanýrým özür dilemek için çok geç kaldým ama yine de son kez þansýmý denemek istiyorum: ÖZÜR DÝLERÝM!
Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslýnda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
Avuçlarýn açýldýðý, gözlerin yaþardýðý, ilahi esintilerin kalpleri okþadýðý anýn bir asra bedel olduðu bu gece dualarda birleþmek dileðiyle kandilinizi kutlarým.
Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.
Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Bayramın mübarek olsun.
Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultaný oldun, gece gökyüzünde parlayan yýldýzým, sabah ise ruhuma doðan güneþim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!
Rüzgarın kemanını çaldığı,damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıpta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.
Hmmmm bu mesajý neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatýrlamýyorum. Dur bakayým.. dur dur buldum :) Doðumgünün kutlu olsun !
Hani en güzel aþklar imkansýz gelir ya insana, imkansýz olduðun için aþýðým sana!..
    BlueSash.NET 2001-2007