Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
Kuzey Ruzgari 2 Kisim 6 Bölüm Kuzey Ruzgari 2 Kisim 6 Bölüm
Kaptan 3.bölüm kisim 4 Kaptan 3.bölüm kisim 4
koca kafalar - Asimo koca kafalar - Asimo
SEYTAN VE HiLELERi SEYTAN VE HiLELERi
Tiki Bakisiyle ?bo Tiki Bakisiyle ?bo
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!
Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen, lütfen artýk olumlu bir yanýt ver de içimdeki sýkýntýyý hafiflet? Tekrar yazýyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için... Gerçekten çok üzgünüm? Sana olan aþkýmdan kuþku duymamalýsýn, seni sevmiyor sana tapýyorum. N?olur beni affettiðini söyle?
Duygular vardır anlatılmayan,sevgiler vardır kelimelere sığmayan,bakışlar vardır insanı ağlatan,insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın !!!
Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için... Sen o kadar deðerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düþünemiyorum sevgilim... Affet beni olur mu? Aþkým, her þeyim!
Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceðim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!
Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.
Gökyüzü yýldýzlarla doluydu, ben hep seni düþünürken. Hüzün yýldýzlarý koydum adlarýný, seni hatýrlatýyor diye. Ayný onlar gibi sende benden çok uzaklardaydýn. göz kýrpardýn uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kýrýk kalbim, yaþlý gözlerimle...
Tüm yaþantýnýz boyunca en güzel günleri, en neþeli anlarý ve sevginin doruklarýný beraber yaþamanýzý dilerim... Mutluluklar?
Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, þaþkýnlýklar ve sevinçler yaþayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca "zaman"ýnýz olmasýný diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrýlmasýn! Mutluluklar
Bir gün dudaklarýn kurursa okyanusu getiririm sana, akþam ayazýnda titrersen güneþi getiririm sana, eðer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...
Yüreðimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaþatan tek duygu senmiþsin bebeðim... Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yýllara.
Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalýrcasýna birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalýrcasýna birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceðim kiþi sensin..
Ne unutacak kadar nefret ettin ne hatırlayacak kadar sevdin sana bensizliği bırakıp seni içimden terk ediyorum bitanem.
Elbet mutluluk elimi tutacak birgün, elbet şans bana bir kıyak geçecek ve ben güleceğim. ne yazıkki sen sadece ardımdan bakacaksın kaybına göz yaşı dökeceksin ama merak sen üzülme gülüm acıda sevgin kadar geçicidir..
Bulutlara yükledim özlemimi; þimþeklerle çaktýrdým sevgimi; Yaðmurlar yaðdýrdým gözyaþlarýmla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?
Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ýþýðým sensin, güneþim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!
Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!
Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatýnýza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.
Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.
Sensiz yorgun ve bezgin sürüklenip gidiyorum,tattýðým zevkler bile beni avutacaðý yerde,ayrýlýðýn acýsýný daha da arttýrýyor,biz herþeyde birbirimizin yarýsý idik;þimdi ben senin payýný çalar gibi oluyorum..
    BlueSash.NET 2001-2007