Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
iki yabanci 7.bölüm kisim 6 iki yabanci 7.bölüm kisim 6
Avrupa Yakasi 130 Bolum 3 kisim Sezon Final Avrupa Yakasi 130 Bolum 3 kisim Sezon Final
MUHAMMED (SAV) DER GESANDTE GOTTES CD-02 Part-02 MUHAMMED (SAV) DER GESANDTE GOTTES CD-02 Part-02
Korkusuzlar 2.bölüm kisim 8 Korkusuzlar 2.bölüm kisim 8
?ngiltere SCOOCH Flying The Flag (For You) Eurovis ?ngiltere SCOOCH Flying The Flag (For You) Eurovis
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Yağmur vuruyorsa pencerene anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken, benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi.
Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2007 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.
Seni Sevdiðimi Düþündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrýdan... Her Seferinde Kalbim Baþka Bir Ýsyan Çýkarýyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarýmla Çiðnerdim... Ama Elimde Deðil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiðneye Bilmek... Yapabildiðim Tek Þey Seni Sevebilmek..
Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız,ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne birtanem.
Kuran'ýn nazil olduðu bin aydan daha hayýrlý bu gecenin size efradý ailenize ve bütün Ýslam alemine hayýr bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.
Yapraklar sararýp düþerken yere, o güzel gözlerini çevir göklere, hergün istemem, yýlda bir kere,adýmý anmayý sakýn unutma.
Öperim dudaklarýndan gül kokulu yanaklarýndan her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!
Yaprak ağaçtan,gül dalından,sevgi ise kalpten kopunca kurur.Yaprak yeşerir,gül tekrar açar ama kalp bir daha sevemez...
Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.
Biraz þans, biraz sevgi ve sabýr, birer parça zaman, baþarý ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karýþtýrýp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleþtiði bir "hayat pastasý" yapabiliriz sanýrým... Nice yaþlara!
Birgün sende seversin Birgün sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum, özlüyorum Hep de öyle olacak
Canım Annem benim senin varlığın herşeyiyle bana hayat veriyo senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın herzaman beni ısıttı hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, sogukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle herzaman yanınmda oldun iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum canozüm biricik anacığım anneler günü canı gönülden kutlarım sevgi vede saygılarımlaa
Bir Dost Yüzüne Ýhtiyaç Duyduðunda Baþýný Kaldýr ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutlarýn Geceleri Yýldýzlarýn Arkasýndan Gülümsüyor Olacaðým.
Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2006 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, Sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor.
Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceðim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!
Seni asil insanlarýn basit sevgileriyle deðil, basit insanlarýn asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aþkýmýza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?
Bir aþký paylaþmak için çok geç,bir paylaþýma aþýk olmak içinse erken.Bir sevda yerimden vurdu zaman.Þimdi sana söylenecek tek bir cümle;bende sana yetecek kadar ben kalmadý..
Ne zaman sağır bir ressam kristal bir zemin üzerine düşen bir gülün çıkardığı sesi çizerse benim sana olan sevgim o zaman biter.
    BlueSash.NET 2001-2007